Lahendused

Lukusüsteemid

Kaasaegne lukustussüsteem peab vastama kehtivatele nõuetele ja õigusaktidele ning
– tagama ühelt poolt kindla ja turvalise lukustamise ning teiselt poolt jätma hädaolukorras võimaluse kiireks väljapääsemiseks;
– olema lihtne ja mugav käsitleda ning ühtlasi võimaldama saada infot selle kohta, kes, kus ja millal käis;
– olema selline, et ka lapse käsi jõuab uksi avada, kuid samas peab sulgumine olema kiire, kindel ning vaikne. Loe täpsemalt lukusüsteemidest SIIT!

Lükanduste süsteemid

Lükanduksed leiavad kasutamist eelkõige kohtades, kus tavalise ukse jaoks puudub vajalik ruum või avanedes sulgeb see käigutee. Ka on vahel vaja eraldada ruumi erinevaid osasid ja muuta neid teatud ajal suletavaks. Parim lahendus sellises olukorras ongi lükanduksed või siirdseinad. Samas ei ole lükanduksed mugavad seal, kus on pidevalt vaja ust käsitsi avada ja sulgeda. Loe täpsemalt lükanduste süsteemidest SIIT!

Täisklaasuksed ja -seinad

OÜ Lukukoda oli üks esimesi firmasid Eestis, kes 1993. aastal alustas karastatud klaasist täisklaasuste, täisklaasseinte jm raamita klaasilahenduste valmistamist. Täisklaaslahendused muudavad bürood ja eluruumid avaramateks, õhulisemateks ning ka originaalsemateks. Loe täpsemalt täisklaasiustest ja -seintest SIIT!

Ukseautomaatika

Ukseautomaatika seadmed on loodud selleks, et muuta elu lihtsamaks kõikjal, kus neid on võimalik kasutada. Ukseautomaatika lahendused lähtuvad sellest, mida konkreetne uks tegema peab ning millised on ohutusnõuded. Loe täpsemalt ukseautomaatikast SIIT!

Võtmete valmistamine

Võtmeid valmistatakse toorikutest spetsiaalpinkide abil. Oma olemuselt on võtmeid mitut liiki: patenteeritud, piiratud ning piiramata valmistamisvõimalustega. Patenteeritud võtmete valmistamine toimub ainult kindla korra järgi selleks volitatud isikute poolt. Loe täpsemalt võtmete valmistamisest SIIT!